preloader

Volné pozice

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace Moravskoslezského kraje nabízí pracovní místo na pozici "Finanční referent - účetní"

Náplň práce:
•    Zpracování a účtování kompletní účetní agendy příspěvkové organizace včetně závěrkových operací a účetní závěrky
•    Sledování a provádění účetních záznamů o pohybu a stavu finančních prostředků na bankovních účtech včetně kontroly bankovních zůstatků.
•    Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou

Požadujeme:
•    Minimálně středoškolské vzdělání
•    Pečlivost, zodpovědnost
•    Bezúhonnost
•    Předložení výpisu z RT a doklad nejvyššího vzdělání před podpisem smlouvy
•    Praxe v oboru a znalost účetnictví příspěvkové organizace výhodou
•    Zkušenosti s účetním programem Gordic GINIS Express výhodou - nikoliv podmínkou

Nabízíme:
•    Práci v krásném prostředí dominanty města frýdeckého zámku
•    Účast na kulturních a společenských akcích pořádaným muzeem
•    Práci v příjemném kreativním kolektivu
•    Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, finanční ohodnocení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1, 10. platová třída
•    Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
•    Nástup možný ihned
•    Místo výkonu práce: Frýdek-Místek
•    Možnost odborného rozvoje a vzdělávání
•    25 dnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
•    Strukturovaný životopis
(Písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení nebudou vráceny)

Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 19.05.2024 na e-mail: andrea.vlachovska@muzeumbeskyd.com, případně poštou nebo osobně na adresu: Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace, Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.